Barta wykończone w jeździe na czas na SM zamiast jedenastego i rzeźbione do Rio

czeski zawodnik Jan Bárta zakończył jazdę na czas w mistrzostwach świata w kolarstwie szosowym w Richmond jedenastym i zmniejszona w rankingu krajów uczestniczących zdobyła miejsce na olimpiadzie w Rio de Janeiro. Nowy mistrz świata został białoruski Vasil Kirijenko, który pozostawił głównych faworytów do złota.

A trzydzieści Bárta, szczyt walce z chronometru na SM jest siódmy (2012), niepewny czas próby o długości 53 km pokazowo zaczął i był trzeci na pierwszym okrążeniu. Szybciej w tym czasie były tylko później Kiriyenko mistrz i mistrz świata trzykrotny z 2011 i 2013 roku Tony Martin Niemiec.

Następnie jednak, rodem z Kyjova kolejność nie powiodło się. W połowie wyścigu był siódmy, druga część była tak wiele wyjść.Aby stale czwarty linię mety, ale tor był w tym czasie jeszcze wiele ulubionych. Ostateczna szczebel na 11. i minutę i 34 sekund za zwycięzcą, ale wystarczająco ostatecznie do kwalifikacyjnej miejscu Rio, ponieważ przed Barta dostaje dwóch Polaków i dwóch Włochów.

Jednym z nich była wielka jazda Adriano Malori, szóste miejsce w ostatnim roku hiszpański Mistrzostwa w Ponferrada. Długi obalony szef Francuz Jerome Coppela i czekał tylko na jak będziesz Kiriyenko.Pracował przez długi czas dużo mistrzowskim wrażenie, a następnie na nim przyszedł moment kryzysu, ale pragnienie złota w niej ostatecznie zwyciężyła i Maloriho pokonany przez dziewięć sekund.

letni Krijenko kto jest dru? Yny Leopolda Königa w brytyjskiej stajni Sky , grał do tej pory jedyną osobą czasówce medal na Mistrzostwach Świata, kiedy w 2012 roku zdobył brązowy medal w Valkenburg, Holandia. W ubiegłym roku, a rok wcześniej był tuż pod podium na czwartym miejscu.

„Nie miałem o tym, jak moja przewaga na głowę spada, a czasem jestem zbyt wierzyć, że mogę złoto osiągnąć”, powiedział w telewizji wywiad Kiriyenko, zwycięzca czasówki w Giro w tym roku, a także w europejskich pucharach w Baku.

Nie medale zakończeniu głównych faworytów do złota.Bardzo największym Martin, który osiągnął medal za każdym razem od 2009 roku, zakończyła ze stratą ponad minutę i kwadrans do siedmiu. Ambicją australijski Rohana Dennise zatrzasnął przymusową wymianę kół i zajął szóste miejsce, wyprzedzając przyszedł Tom Dumoulin Niderlandów, którzy walczyli w ostatnich dniach z problemami mięśni

Drugi przedstawiciel czeskiego kolarstwa na początku Petr Vakoč wykończone daleko w dziedzinie przegranych. – Kiriyenko stracił na 53. szczeblami w ciągu pięciu minut

jeździe indywidualnej na czas.mężczyzn (53 km): (. BEL) 1. Kiriyenko 01:02:29 2. Malory (It). -9 3. Coppela (o) -27 4. Castroviejo (SP). -29 5. Dumoulin (niższy) -1:. (. Austr) 02 6. Dennis 1: 08 7. Martin (. Ger) 8. Bodnar jak 1: 17 9. Białobłocki (zarówno pol.) 1: 22, 10 Moser (To). 1: 32, 11 Barta 1: 34…53rdVakoč (zarówno CR) -5: 1st

Tematy: sport, jazda na rowerze Bart