Bramkarz papka! Czech talent zaskoczony nalot w rekordowym maratonie

Po wejściu na NHL.com Nazwa silnika gier Ondřej Kaše, bez wychodzenia zdjęć profilowych. Można zrozumieć uczeń zapisał Chomutov hokej noc tylko w czwartym starcie NHL. Młody napastnik przeciwko Islanders New York (2: 3 SN) błysnął w maratonie wejściowej pokazał ładne ruch i dostał jego nazwisko na liście trzech gwiazd w grze. Więc adminovy ​​prestiżowym miejscu, Raczej!

Jeśli masz jakiś fanów 15,161 w Honda Center w Anaheim Zorganizowaliśmy opiekunka miała nerwowo przed poposedávat Islanders. W normalnym czasie gry pojedynku zakończonym 2: 2, A pustyni pięć minut z trzech zawodników z każdej strony dodatkowego punktu zdecydował.być tak, że naloty!

Zazwyczaj trzy- dyscyplina jest bardzo rozciągnięty, dotarł do 14 rund, tym dłuższy zwis maratonie lub w jednym z zespołów nigdy nie brał. . Widzowie uratowany, a smutny, obrońca wyspiarzy Nick Leddy, którego forhend pętla była ostatnia rzecz w meczu wydarzyło

WIDEO: Sprawdź najnowsze działania przekroczenie maraton

„to był długi, długi czas. I tak właśnie się modlił, niech dać komuś pop, nikogo,” powiedział, że jego uczucia reporterów Islanders bramkarz Thomas Greiss, autor 39 udanych operacji. „Boring nie to, wcale nie.Trzeba skoncentrować się jednym z was idzie, co robi, ale to trochę męczące, to prawda. „

Odtwarzacze przeciwieństwie Greiss cieszył naloty.” To była zabawa, coś nowego dla fanów. Jest to bardzo interesujące zobaczyć, jak uruchomić naloty faceci, którzy nie dużo trenować. Na ławce mamy dużo śmiechu, ale oczywiście dodatkowy punkt mamy jak, „powiedział obrońca Kaczki Cam Fowler.

Owsianka dzwonienie pręt

A znaczący ślad w meczu miał nawet 21-letni Czech naprzód Anaheim Ondřej Kaše. prawica czwartego bruzdy grał mniej niż trzynaście minut w normalnym czasie gry, trafił w słupek dwukrotnie.I najważniejsze, w końcu, w ósmej serii podsumowaniu napadów doświadczony Mazák kąpane i bramkarz Greiss.

Pochodzący z Kadan, który w czterech NHL dotychczas zgarnął się pomóc, został nazwany trzecią gwiazdę gry.

WIDEO: Zobacz wykwalifikowanych rąk Andrzeja owsianki

„to NHL, dla mnie wspaniała nagroda Każda gra jest niesamowite,.” cieszył się dwa dni temu z drugiego nieśmiały degustacji BEST liga hokeja świat owsianka, który nazywa kaczek na farmie w San Diego w dniu 20 listopada przed meczem z prestiżowej Los Angeles.

przed owsianka grał w pierwszym zespole dwóch meczów na początku miesiąca.Grając dla San Diego w tym sezonie w American Hockey League w dziewięciu pojedynkach zdobył siedem punktów za trzy bramki i cztery przełęcze. W ubiegłym roku grał dla Mewy w podstawie tylko 25 gier i zgarnął 14 punktów w ośmiu goli i sześć asyst. W dziewięć playoff pojedynki strzelił jednego Tref i trzy przełęcze.