Chisora: ślina na Klicka, bójce z Haye. Będę cię zastrzelić, wrzeszcząc

głupcem, freak, maniak. Ale również BOXER PAN, którego moc w walce o tytuł mistrza świata zdobył szacunek sam rywal Vitalije Klicka. Brit Dereck Chisora ​​udało się trzymać klapsa na konferencji prasowej mistrz pluć w twarz brata Władimira, a na koniec spotkanie Pomeczowe z dziennikarzami zgrać z rodakiem Davidem Haye. Boks świat po raz kolejny porozmawiać.

mecz czeka na jasnym wygranej Vitalije Klicka, broniąc mistrz WBC wagi ciężkiej. Chisora ​​w ringu opór czterdzieści lat rosyjskiego giganta niezwykle odważny, Monachium przegrał na punkty.Odważny wydajność cieniu ekscesy Chisorovy.

W piątek, dzień przed pojedynkiem, klejone Chisora ​​swojego przeciwnika podczas ważenia niespodziewany policzek do średniej z oryginalnej gry nie Ściągawka.

„Show” Brytyjski bokser kontynuowane podczas meczu.Przedstawiając splunął mu w twarz Vitalijova brat Władimir, aktualny numer jeden boks. „Ten człowiek nie zasługuje na walkę o tytuł, która odbyła się legendą jak Ali lub Schmeling”, powiedział ukraiński gest pogardy.

W ringu ale Chisora ​​pokazał świetną wydajność z kluczem trwał dwanaście rund i przegrał na punkty do. „Jego zachowanie potępić, ale bardzo dobrze zapakowane,” przyznał po meczu wyraźnie wyczerpany Kliczko.

po przegranym pojedynku ekscesy Chisora ​​kontynuowane.Brytyjski bokser na konferencji prasowej z David Haye Serval, jego rodak i były mistrz. „Ty Looser” krzyczy na Hayeho Monachium, który działał jako spolukomentátora telewizji.

W kolejnych zawirowań spadają obelgi, ciosów i nawet uderzenie butelek. Incydent zaczął radzić sobie z policji i nie pozwolił bokserów z Niemiec, aż do nakładania przesłuchania.Chisora ​​próbował lecieć do domu rano i został zatrzymany na lotnisku wraz z trener Don Charles. Haye zniknął z policją.

Chisora ​​został przesłuchany przez około siedem godzin wieczorem zwolniony. Według rzecznika policji Gottfried Schlicht wciąż zagrożone oskarżony o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu.

Po kłótni, możliwe jest, że Chisora ​​do Haye w tym roku będą rywalizować w Rigny. „Jeśli nie będę go znaleźć gdzieś na ulicy i go zastrzelić. Przysięgam na Boga, „krzyczała Chisora. Zwycięzca dostanie szansę walki z Witalijem Kliczko.