Co roku, na podstawie opinii turystów z całego świata, nie jest konkurs

Co roku, na podstawie opinii turystów z całego świata, nie jest konkurs «» Podróżników wyboru (wybór turystów) wśród hoteli w różnych kategoriach:
– Najlepsze luksusowe hotele,
– Najlepsze tanie hotele,
– Najlepsze hotele na rodzinne wakacje,
– Hotel z najlepszych usług,
– Najlepsze hotele uzdrowiskowe,
– Najlepsze hotele all inclusive.

2800

Zawsze podjąć odpowiedzialne podejście do wyboru hotelu, zwłaszcza gdy jedziemy w podróż z niemowlęciem i często trudno wybrać coś odpowiedniego, opinie nie są wystarczająco dużo turystów, położenie hotelu jest wątpliwa. W obliczu samego problemu, zdecydowałem się opublikować wyniki hoteli rodzinnych wybór podróżnych w Tajlandii w 2012 – 25 najlepszych rodzinny hotel w Tajlandii w 2012. Przy okazji, w tym nominację odbyć za dziesięć lat, na podstawie dziesiątek tysięcy opinii turystów z całego świata – tak, jestem skłonny zaufać wynikom. Dla ułatwienia orientacji w hotelu, wybierz minimalny koszt za noc, który znajduje się w każdym hotelu. Jak szukać najlepszych cenach i rezerwacji hoteli przez Internet, przeczytaj nasz artykuł. Rozumiem, że lista 25 hoteli – długa, ale być może, że przyciągnie))

Tajlandia: 25 najlepszych hoteli dla rodzin otdyha1. The Chava Resort 5 *. Cena od 329 USD. Doskonały pięciogwiazdkowy hotel w Phuket. Możesz iść nawet z bardzo małymi dziećmi i nie martwi się o udane wakacje – hotel dysponuje specjalnie przeszkoloną pielęgniarkę, usługi w zakresie opieki nad małymi dziećmi, oczywiście, basen dla dzieci, klub gier, i wiele innych rzeczy, które mogą bawić dzieci.

Tajlandia: 25 najlepszych hoteli dla rodzin otdyha2. Marriott Phuket Beach Club 4 * +. Cena od 167 USD. Duże przestronne pokoje z kuchnią i częścią wypoczynkową z konsoli do gier. Hotel posiadać również ślub – wielki dar rocznicę ślubu i dzieci pod opieką.

Tajlandia: 25 najlepszych hoteli dla rodzin otdyha3. Aston La guna Phuket Resort & Villas 5 *. Cena od 106 USD. Luksusowy hotel w Phuket. Na stronie dużo rozrywki dla dorosłych i dzieci: Golf, Basen dla dzieci, plac zabaw dla dzieci i wiele innych. Dla dzieci do 4 lat, jeśli pobyt w pokoju z rodzicami bez dostawki jest bezpłatny.