Dortmund ma do wyboru: upadek lub lot do wysokości?

kąsek dla fanów popularnego tematu. Dortmund przyciąga niespotykaną uwagę. Žlutočerných mega-kryzys jest tematem debaty, refleksji w mediach i patrząc na XVII rundzie i pierwszej połowie sezonu Bundesligi, wspomina również czeską wersję Eurosport komentatora Václav Procházka.

Są gonić Bayern, ale mają zupełnie inne zmartwienia. Od ostatniej piłki nożnej Dortmund oszczędził jedynie kompensacji Hanover w ostatnim meczu 17. rundy w Freiburg, który pozostał tylne światła. Ale to jest do schodzenia Dortmund szczebel, XVII. Nie ma większych niespodzianek w konkursie. Brutalna rzeczywistość za Reus, Gundogan, Hummels, Subotic, Weidenfeller i innego asa…Dziesięciu złą passę na upadek!W tej epoce Kloppově Dortmund nigdy nie miał przez cały sezon.

Oczywiście należy wziąć pod uwagę liczne problemy i odejście Lewandowski. Ale nawet przy nieobecności nadzwyczajne poprzednim sezonie Dortmund vyválčil drugim miejscu. Borussia zakopywanie się do drugiego okręgu i jest w związku z tym przedwczesne. Chociaż istnieje wystarczająco fundamentalne powody ewentualnego zejścia, ale te, które sugerują, że śmiało Dortmund wciąż muszą walczyć o miejsce w celu zapewnienia udziału w Lidze Mistrzów. Albo może się okazać, że Borussia powoli podnosi głowę i spokojnie dokráčí miejsce gdzieś w środku tabeli. Niemiecki mediów reklamowany powody ewentualnego upadku? To nie jest tak trudno je pojąć…

– Zespół Trener Klopp ma już coś dać. Wzięła go w lecie roku 2008. I to nie tylko Ferguson.Zanim zdecydujesz, „odkloppýtat” będzie zbyt późno do domu. – Trener repertuar już zejść z Mainz w 2007 roku, a nawet wtedy to było o nim mówić o facecie z charyzmą i zdolnością do wzbudzania zespół do bezprecedensowych osiągnięć. Mieli przeniósł Mainz debiut wśród elit, które następnie spadł. Home – Dortmund to najgorszy przeciwnik na placach zabaw. I taki zespół w 39 z 51 lat Bundesligi spadł. Ogólna sytuacja jest gorsza niż w sezonie 1971-1972, kiedy poślizg Borussia w połowie drogi wokół 15 i wybrał się dziewięć porażek. Home – nie reaguje, gdy kierownictwo bierze rywala. Dziesięć razy przegrał 0: 1 i korzystały z tych meczów jeden punkt. Słabe to siła moralna bieżącego Borussia. Start – Przeciwnicy już odczytać system gry. Gra Borussia wkradł się niepokój.Ani Aubameyangova lekkość pomaga. Home – nie bramkarzy. Weidenfeller wzrosła do około 65 procent sukcesu interwencji spadną średnio Bundesligi. Z Langerak w tym zakresie nie są ulepszenia. On konsultowany z jego 45 procent prób strzeleckich przeciwników. Jednak w sytuacji, w której jego koledzy z drużyny na pewno nie pomaga wszystkim, że dużo, i oczywiście nerwowa atmosfera tworzą straszne błędy domu. – W BVB wiosennej będą walczyć na trzech frontach. Mimo, że nie może korzystać z zespołem.

Niektóre inny kontekst, który znajdzie Bild i inne media są zabawne, inne przypominają niezwykłe chwile. Aachen, zespół również wyznając żółte i czarne kolory, był wicemistrzem w 1969 roku jako ostatni z Dortmundu. Sezon później niemiecka grupa elitarna lewo.Podobieństwo czysto przypadkowe…Ale jak wydaje się istotny fakt, że Dortmund w momencie ratowania brakuje osiem zwycięstw. W pierwszej połowie konkurencji ma tylko cztery. Z 12 zwycięstwami, nikt upadku. Oni opłaty Klopp po przewidywanym zakończeniu ukopat reanimacji?

Chociaż rozumowanie wydaje się nieważne jak dziki, utrata zaledwie dwanaście punktów na czwartym miejscu jest nie do zaakceptowania w przypadku projekcji nadal i awans do Ligi Mistrzów. I jak to się stało? Dortmund miałby być jak w ciągu ostatnich trzech sezonów udanej wiosny. W roku 2011/12, nawet w drugiej połowie ligi uhrál 15 zwycięstw i dwa remisy. Mimo, że nie mają czasu. W przypadku uzyskania 39 punktów, nie będzie 54. I powinien to być LM pewność.Ani psychologiczny utrata masy ciała nie jest jeszcze groźne – 12 punktów na czwartym miejscu. Co to jest? W 2008/09 Wolfsburg nawet po 18. rundzie deficytu miał jedenaście punktów na czole, ale stał się mistrzem. I coś jeszcze. Zespół nie stroni fanów. Ich rozczarowanie jest prawdopodobnie niemierzalne. Jeśli to prawda, że ​​Jezus jest rozdawanie piłkę nożną, jak miłe były, mogę nawet wyobrazić sobie, co chcą oni popełnili zbrodnie w tym roku. Warto zauważyć, że pomimo kilku wznoszone pośrednicy zapewniają maksymalne wsparcie dla ich klubu. W domu pasuje nadal raport osmdesátitisícové. Nie możemy zejść z tego?

Kilka innych numerów, że ponad połowa konkurencja warto pamiętać. Bayern wygrał w niepełnym jesień BL raz czwarty z rzędu.Piąty raz w historii jednego z zespołów przeszedł jesienią bez porażki. Bayern trzeci podobny kawałek był udany i Hamburg i Leverkusen. Zebrane zaledwie cztery cele na jesieni są również zapis (poprzednio siedmiu). Na klub osiągnął maksymalne piłkarzy Wolfsburg. Do 34 punktów są drugim i wielki bilans pory nie nawet mistrzostwo w sezonie 2008/09. Szwabii z Bawarii – Augsburg – pokonał także maksima. Sedmadvacetibodový jesień to luksus dla nich. Wymaga to atak na Europie…okrutnie bawił losy meczu w ostatniej rundzie z Schalke do 16 meczów ani jedno, ani neremizovalo nie uderzyć Goalpost. W 17. rundzie ten niezwykły zebrane. Huntelaar mocno Neustädter pręt i którego pierwsze losowanie Di Matteo na gelsenkirchenské ławce (0: 0).Ale więcej można rozpacz Freiburg. Piąta pora roku zrealizowane w czasie, gdy w 88 minucie, stracił prowadzenie. Mógł mieć dziesięć punktów więcej. To, jak zespół wygląda na dole.

Jesień przyniosła strzelanie niespodziankę. Kto by dostał, że z 13 trafień prowadzić tabeli Cannons Alexander Meier we Frankfurcie. W sprawie udzielenia cele tej jesieni nie jest nadzwyczajna. Być może coś się dzieje z Bundesligi? Spadł zaledwie 432 bramek, co najmniej od sezonu 2007/08, w pierwszej połowie ubiegłego roku przyniósł 489 bramek. Być może będzie to nadrobić wszystkie zespoły Bundesligi na wiosnę…W styczniu znowu usłyszeć od ciebie!