Dowiedz się, jak wybrać łóżeczko, które jest bezpieczne i wygodne dla dziecka

Jak wybrać łóżeczko
2

Dowiedz się, jak wybrać łóżeczko, które jest bezpieczne i wygodne dla dziecka.

Dzieci lizhechkoNovonarodzhenni spać 15-18 godzin dziennie. Gdy podrosną tym razem stopniowo zmniejszana, ale łóżko jest ważnym miejscem dla odpoczynku krzesełka i snu dziecka. Dlatego ważne, że był wysokiej jakości, wygodne i bezpieczne dla dziecka jest. Wygląd i wartości nie zawsze pozwoli mu właściwie ocenić te kryteria. Przyjrzyjmy się, jakie funkcje zwrócić uwagę, aby wybrać łóżeczko.
Parametry wyboru łóżeczko dla dziecka
mebli-dlya-dityachoyi-kimnati
Małe dzieci są bardzo podatne na czynniki środowiskowe – od nich zależy w dużej mierze spokojny sen i zdrowie dziecka. Jeśli dziecko nie śpi podczas gdy w swoim łóżeczku, to jedno z miejsc do zabawy i poznawania świata. Dziecko może mieć swoje pierwsze kroki, trzymając się prętów łóżka. Dlatego przedmiotem mebli dziecięcych musi spełniać następujące wymagania:

Materiał: bezpieczny dla środowiska. Powierzchnie powinny być gładkie;
Wykonanie: stabilność, bezpieczne głębokość i odległość między pionowymi kreskami.

Innym ważnym, choć nie jest głównym czynnikiem przy wyborze łóżka dla dziecka – jego praktyczność.

Uważają, że te opcje w sposób bardziej krzesełka szczegółowy.
Materiał na łóżeczku

Wskazane jest, aby wybrać łóżeczko wykonane z drewna. W produkcji dozwolonych pieców wykorzystanie drewna, plastiku lub metalu, ale wszystkie komponenty powinny być nietoksyczne, co znajduje potwierdzenie w dokumentach dotyczących produktu.

Preferowane materiały do ​​łóżek są uważane olcha, brzoza, klon, ale są one droższe. Do produkcji wykorzystywane są również łóżeczka jesion, buk, sosna.

Równie ważne jest, aby zapewnić bezpieczne farby i lakiery, używane do wytwarzania produktu. Zwłaszcza u dzieci jest cechą lizania lub gryzienia Zderzaki i pręty łóżka.

Szczegóły płyt laminowanych lub DSP powinny mieć powłokę ochronną i elementy złączne, śruby i nakrętki – dostępne dla dziecka. Sprawdź, czy jakichkolwiek krzesełka szorstkich powierzchni na łóżkach lub dziecko może zarysować ich delikatną skórę lub odebrać drzazgę.
wymagania konstrukcyjne

Nóg. Przede wszystkim, Łóżeczko dziecięce muszą być stabilne. Oczywiście, kołysząc łóżeczko lub kołyska wygodnie uśpić dziecko. Ale nie zapominajcie, że w ciągu 3-4 miesięcy dziecko dorastał i zaczną obracać Rock Bed, a później zaczyna rosnąć. Więc co miesiąc zwiększa ryzyko, że dziecko będzie przekształcić go z nimi.