Jesteś samolubny idiota! Nibali to dostał za groźby, że nie pójdzie Giro

Kolarstwo ma na swoim koncie bardzo ważne wydarzenie. królewski etap niedzielnego Tirreno-Adriatico organizatorów wyścigu odwołany z powodu opadów śniegu i mrozów, aby chronić zdrowie kierowców. To pierwszy raz coś takiego się stało. Nie każdy jest sympatia. Vincenzo Nibali gwiazdowy przykład zagroził, że jeśli taka praktyka powinna być powtórzona, być może nie będzie Giro d’Italia. Z zagrożeniem, ale ucierpiały.

anulować etap ze względu na ekstremalne warunki pogodowe? Kolarstwo nie jest niczym nowym. Tylko w ubiegłym tygodniu, peleton zakończeniu jednego etapu Paryż-Nicea z powodu śniegu.Wyścig Tirreno-Adriatico, jednak było zniesienie królewskim etapie przełomu że o nim organizator nie zdecydował na skutek pogody, ale zapobiegawczo dzień wcześniej.

Na część drogi położyć warstwę śniegu, a ze względu na fakt, że to był etap górski, w którym zagroził nawet zimno i stały deszcz, organizatorzy postanowili nie ryzykować zdrowia zawodników.

„to po raz pierwszy w historii, jaki etap został odwołany z powodu pogody przed wyścigiem. To pokazuje pewną konkurentów szacunku. Cieszę się, że nie musimy iść jutro do złej pogody i ryzyko urazu bardziej prawdopodobne, „pochwalił ostrożności kroku, na przykład, Zdeněk Štybar.

Nie wszyscy byli tak podekscytowani.Może Vincenzo Nibali wędrówka przez przekraczanie gór prawdopodobnie stracił szansę na znaczącej pozycji w wyścigu, który kończy dziś, próby czasu. Dlaczego nie powiedzieć – Zniesienie Objazdy nagrane jego przeciwników, może Stybar, który Tirreno-Adriatico i prowadził swoje szanse na zwycięstwo ogólny rozchwytywane

Tak Nibali powiedział.. Na Twitterze stawia filmy z fragmentów przejściach wymagających królewski etap z samochodu, aby pokazać, że mimo zimna, ale drogi są przejezdne.

„Zdrowy rozsądek powinien zawsze pierwszeństwo.Żal mi ludzi, którzy kochają ten sport, „zły.

Ludzie z zespołem potem poszedł dalej i zagroził Nibali nie może pójść tą Giro, który początkowo chciał się skupić.

„nie byłoby sprawiedliwe, by taki wielki wspinaczy takich jak Vincenzo, niech jeździć Giro i na ryzyko, że nie pójdą na szczycie wzgórza ze względu na pogodę”, powiedział Paolo Slongo trenera stajnie Astana. „Jesteśmy rozczarowani, ponieważ wyścig zostaje zmodyfikowany, wszystkie swoje zwycięstwa stabilny BMC i do podejmowania ważnych punktów”, powiedział, że prawdziwym powodem rozczarowania.

Przed dzisiejszy czas ostateczny proces Tirreno-Adriatico prowadzi Greg Van Avermaet (BMC) przed drugim Stybar, który stracił siedem sekund. Następnego drugi Peter Sagan z powrotem.

Organizatorzy wyścigu, jednak stoi za decyzją.To nie była tylko zimna i wznoszenia śnieg, ale również bezpieczeństwo jeźdźców w dół. Chociaż oni anulować atrakcyjny etap przyniesie ogromne straty finansowe, ochrona zdrowia kierowców. Jest napisane w oficjalnym oświadczeniu.

To podniósł kontrowersje. „Że zbudowali bałwana? Trudno, nie ma śniegu tutaj „, napisał na Twitterze, na przykład brytyjski rowerzysta Simon Yates. „Organizatorzy mają być przestrzegane. Mieli przed trudnym wyborem. Nikt nie chce, aby to się okaże jak Paryż-Nicea. Ale to również frustrujące. Walczyłem połowę wyścigu, przez ostatnie dwa dni ja też ryzykowali swoje życie.To irytujące mieć etap, następnie anulowane „powiedział.

Astana nie podniósł stawkę jeszcze bardziej.

” Gdyby to robić tak za każdym razem, gdy jest zła pogoda, aby rozważyć nasze plany. Będziemy zdecydować, co robić dalej, a może plany (dotyczące udziału w Giro) zmieni się, „powiedział slong dobitnie.

etap #Tirreno Niedzielny został odwołany z powodu ciężkiego śniegu w górach.


Wyścig ustawiony, aby wznowić na Mon.