Łóżka dziecięce – transformator

Łóżka dziecięce –transformator będzie idealnym rozwiązaniem do dekoracji pokoju dziecka w małej mieszkaniu. To oszczędność miejsca i jednocześnie wielofunkcyjność. Ponadto, biorąc pod uwagę, że twoje dziecko będzie rosnąć, meble-transformator pomoże ci uratować rodzinny budżet, bo jej po prostu można przerobić, a nie kupować zestaw ponownie.

W zestaw łóżek transformatora standardowe bloki, które można łączyć między sobą, w zależności od twoich upodobań i przestrzennych rozwiązań. Mogą to być różne szafki i stoliki, blaty, drabiny, krzesełka i, naturalnie, łóżeczka. Można tworzyć skomplikowane wielopoziomowe konstrukcje – to raz da pokój twojego dziecka indywidualność, w takim pokoju dziecka będzie być ciekawe, pojawi się czas gry.

Tak samo można przyciągnąć dziecka, pozwolić mu samodzielnie zaplanować przyszły wygląd jego pokoju dziecka, rozwijając w nim smak i dając do zrozumienia, że doceniasz jego opinię. Nagle twoje dziecko w przyszłości zostanie sławnym projektantem wnętrz.

Czynniki, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie łóżek dziecięcych.

1. Pierwszy i główny materiał, z którego wykonane łóżka dla dzieci.

Materiały dla dzieci, łóżka muszą być wysokiej jakości, czyste i trwałe. Najczęściej są używane przez producentów: plastik, MDF, drewno. Na drewniane łóżka zatrzymamy się w szczegółach. Meble dla dzieci z drewna – tanie rozwiązanie, jednak, sosna miękki materiał, na którym łatwo mogą zostać różne wgniecenia, nawet przy lekkim uderzeniu. Dziecko, jak wiadomo, na miejscu siedzieć nie będzie, zwłaszcza, jeśli masz chłopiec. Tak więc, jeśli jesteś rodzicami nerwowe, sosna nie jest dla ciebie, lub jej najpierw trzeba wzmocnić, za pomocą nakładania specjalnego podkładu.

Warto zdecydować się na łóżka dla dzieci, wykonane z tablic, brzoza, jesion lub buk. Meble i solidna i hipoalergicznej.

Kategoria: łóżka dziecięce

Jeśli twoje dziecko ma skłonności do alergii, lekarze nie radzą świeckich w pokoju dziecięcym wykładzina dywanowa, bo, jak najbardziej rozpowszechnioną jest uczulony na kurz. Najlepszym rozwiązaniem będzie linoleum, albo parkiet z naturalnego drewna.

Nie warto wybierać meble dla dzieci, zdobiony szklanymi elementami, tak jak dziecko, podczas gry może stać się krzywda. To samo odnosi się do okuć meblowych, która głównie powinna być z tworzywa sztucznego.

2. Kolorystyka mebli dziecięcych.

Do dekoracji pokoju dziecka najlepiej użyć meble–transformator pastelowych kolorów. Jest to biały, blady niebieski, jasno-zielona, piaskowa, orzechowa meble. Jeśli maluch uwielbia jasne kolory, nie należy całkiem unikać ich we wnętrzu, jednak i nie ma sensu. Para jasnych akcentów nie tylko zaspokoją twoje dziecko, ale i ozdobią pokój. Mogą to być plakaty i obrazy, ozdobne lampy i wazony, miękkie zabawki, poduszki na łóżku.

3. Wymiary mebli dziecięcych.

Mimo, że wielu architektów, przy planowaniu naszych z tobą mieszkań, wydawało się, że byli źli na całą ludzkość poprzez hobbitów szalenie małe, pokoje dla dzieci powinny być przestronne, u dzieci powinna być przestrzeń do zabawy i miejsce do pracy. Meble-transformator pomoże nam w tym. Kupując zestaw ocenić, czy zmieszczą się wszystkie elementy w twoim mieszkaniu.


Jeśli przestrzeń pokoju jest ograniczona, można wybrać wysuwany dziecka łóżko, lub składany stół. Takie elementy wykonywane są zazwyczaj jako jedna z skrzydeł szafy odzieżowej, czyli zewnętrznie szafa jest dość powszechne, a w nocy zamienia się w łóżko, lub dzień z niego idzie blat, siedząc przy której dziecko może nauczyć się lekcji, czytać, rysować.