Łóżko dla niemowląt

Jak każdy inny element zestawu słuchawkowego dla dzieci, łóżko powinny być ergonomiczne, trwałe, odporne i piękne. Jak wybrać łóżko tak, że spełnione wszystkie wymagania?

Po pierwsze, wiele zależy od wieku dziecka. Na przykład, łóżko dla noworodka od urodzenia do dwóch (a nawet trzech) lat, w zależności od projektu. Wybierając łóżeczko należy zwrócić uwagę na jego bezpieczeństwo. Musi on być stabilny, silny, z materiału naturalnego, to lepiej jest – z drewna. Dla takich łóżek jest powszechnie stosowany drewno brzozy, buku lub sosny. To sosny i brzozy są uważane za budżet opcja. Łóżka wykonane z drewna bukowego droższe, ale bardziej trwałe. Niezależnie od rodzaju drewna, meble te powinny obejmować odcień dla środowiska i lakiery na bazie wody, z konieczności, która nie jest wliczona pogróżkami formaldehyd płuc.

2948404

Łóżko dla niemowląt

Łóżko dla niemowląt wyposażony jest w materacu kokosowego lub sprężyny, ale kokosowego grzejną, ponieważ materiał ten jest uważany za najbardziej bezpieczny, ponieważ nie powoduje alergii. Jedną z cech wyróżniających łóżka dla niemowląt jest uważany za kratki. Odległość pomiędzy jego gałęzi nie powinna być większa niż 8 cm, w przeciwnym razie będzie tylko niebezpieczne dla młodszych dzieci. Bardzo przydatne, gdy w łóżku są dodatkowe opcje, takie jak na wózku inwalidzkim lub niższe wysuwne szuflady, które pomagają zaoszczędzić miejsce w małym pokoju.

Łóżko dla dziecka w wieku przedszkolnym jest zazwyczaj inna oryginalny design. Obecnie producenci wytwarzają je w postaci samochodów wyścigowych, statków, zamków itp W takim łóżku musi być sztywny bazę lub zębatkowy lub z litej płyty wiórowej.

Łóżko w kształcie statku dla przedszkolaka

Łóżko dla studenta musi być nie tylko funkcjonalne, ale trwałe, ponieważ powinno to trwać znacznie dłużej, niż poprzednia. Tutaj forma łóżka powinny być bardziej rygorystyczne, a kolorystyka staje się mniej jasny. Podstawowe wymagania – łóżko jest gładkie i dość twarde materace wypełnione naturalnym (kokos filcu lub, w skrajnych przypadkach – lateks). Dla dzieci poniżej 14 lat jest uważana za jedną z najlepszych na materac z bloku na utrzymaniu wiosennego „Bonnel”.

Dziś popularne są tak zwane łóżka na poddaszu. Ich konstrukcja zawiera proste łóżko, które łóżko znajduje się na wysokości około 150-170 cm od podłogi, a dolna wykonana miejsce do pracy z biurkiem, półkami i czasem nawet szafę. Takie „lofty” wypada korzystnie w porównaniu do tradycyjnej wersji zwarta. Pomagają zwolnić miejsce w małych pomieszczeniach na powierzchni. Jest to również przydatne, jeśli rodzina ma dwoje dzieci i jeden pokój dla nich.

Loft łóżko dla ucznia

I ostatnia zasada: łóżeczko należy oceniać nie tylko rodziców, ale także dzieci, więc może też brać udział w wyborze mebla. Zadaniem rodziców – dbać o jakość i funkcjonalność, a kolor i kształt niech dzieciak wybrać!