Marin przeniesienie znowu spędzić wiosnę w Anderlecht

Marko Marin nie mógł stanąć na wypożyczeniu w Fiorentina lub sześciu miesięcy i ponownie zmieniając kulę. Były niemiecki reprezentacja nie zostanie przyjęty przez fiołków, więc klub ukończył roczny pierwotnie gospodarzem teraz. Chelsea na ich centralnych graczy nie są zainteresowani, więc zaciągnął usług Marin belgijski Anderlecht, gdzie pomocnik spędzi resztę sezonu…

Na jesienny partii pierwszych zimowych wzmocnień Lidze Mistrzów Marin. „andrelecht chce jakość, nie ilość. Przybycie Marko Marin jest korzystna dla obu stron.Można grać na najwyższym poziomie i pomóc spełnić ambicje klubu, „ oddaje dyrektor generalny Bruksela cały Herman Van Holsbeeck.

Ponadto, Marin chwale transferu. ” Jestem wdzięczny, że dać nowy impuls do kariery w środowisku zawodowym. Anderlecht w Europie jest nadal wielkim nazwiskiem, i zrobię wszystko co mogę do tego klubu, aby pomóc uzyskać więcej uznania, „ powiedział były piłkarz Borrusie Mönchengladbach.

25-letni pomocnik Kreator poprzedzone reputacji wielkiego talentu, który jednak ze względu na urazy i niezdolność do radzenia sobie z większej konkurencji nie udało się zmaterializować. W lecie 2012 roku przeniósł się z Werderem Brema do Chelsea, ale w całym pierwszym sezonie zagrał tylko 15 meczów i strzelił jednego gola.. Trzy zaczyna jednak zaangażowany przynajmniej wygrać londyńskiego klubu w Lidze Europejskiej

gość Ostatni sezon w Sewilli, gdzie stał się ważnym członkiem zespołu i zagrał pełne 30 gier – dziesięć z nich w Lidze Europejskiej, co drugi rok wygrał z rzędu. Po raz kolejny przeniósł się latem ubiegłego roku, pokazał zainteresowanie nim Fiorentina. We Florencji, jednak Marino Pšenka kwiecisty, piłkarz techniczny w Serie A wszystko nekopl, wziął tylko cztery napotyka swoją ulubioną ligę europejską.

Koszulka Anderlecht będzie šestnáctinásobného przedstawicielem w Niemczech, jego trzeci w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy. W stolicy Belgii będzie nosić numer 11, a nawet tutaj mógł dostać się na mniej znanego europejskiego konkursu – RSC skończyła się w grupie Ligi Mistrzów na trzecim miejscu.Od kiedy nie grał na Fiorentina, Anderlecht na zaplanowany na EL nie mogą być już wprowadzone.