Nie zapomnij umieścić na parapecie kwiatka

Nie zapomnij umieścić na parapecie kwiatka – dla większego komfortu i oczyszczania powietrza. Naszym zdaniem, w naszym Rozpatrywanie projektu brakuje mieszka na zielono.

Cóż, to wszystko. Mamy nadzieję, że te proste wskazówki i prawdziwym przykładem przebudową dziecka z dalekiej Filipiny pomoże Ci stworzyć wyszukane i piękny design pokoju dziecka. Po tym wszystkim, nawet w Chruszczowa, można stworzyć przytulne wnętrze pokoju dziecięcego.
detsk40
Pokój dziecięcy z 6 metrów kwadratowych. m, podczas gdy nie przestronne, ale może pomieścić wszystko, co potrzebne dla dziecka – łóżko i uczyć się, szafę i mały plac zabaw. Najważniejsze – to jest staranne planowanie, właściwe kolory, funkcjonalne meble i dbałość o szczegóły. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak stworzyć projekt dziewczynki w pokoju lub nastoletnich chłopców lub małych dzieci.
spektrum kolorów

Podstawą wnętrza, czyli podłogi, ściany, duże meble w małym 6-merów dziecka muszą być sformułowane w jasnych kolorach.

Należy zwrócić szczególną uwagę na dekorację ścian, bo są wnętrza tła. Mogą być biały, jasnoszary, beżowy lub pastelowy odcień. Jeżeli światło w pokoju nie wystarczy, albo okna skierowane na północ, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do białych lub ciepłych odcieniach, takich jak mleko, śmietana lub jasnego beżu, na przykład we wnętrzu obszaru dla dzieci z nieco mniej niż 6 metrów kwadratowych. metrów (2,88 x 2 m).

Ściany w kolorze kremowym wnętrzem z 6-metrowych Bajkowe

Ściany w kolorze kremowym wnętrzem z 6-metrowych Bajkowe

Jeśli światło w pokoju, a wręcz przeciwnie, zbyt dużo, należy dać pierwszeństwo orzeźwiającym chłodne kolory – jasnoszary lub niebieski. A jednak, to najlepiej, aby „zwiększyć” przestrzeń i odbija światło jest „białe”.

Małe dziecko w bieli

Małe dziecko w bieli

Podłogi i meble mogą być białe lub mają odcień jasnego drewna, takich jak dąb bielony lub popiołu.Aby pokój dziecięcy nie wydawać się nudne, zakres światła może być rozcieńczony z jasnymi akcentami. Na przykład, może to być kolorowe zasłony, poduszki i narzuta, kolorowy plakat lub mat. Nawiasem mówiąc, neutralna baza wnętrza pozwolą na łatwe modyfikowanie pomieszczeniu dziecko, gdy dorośnie. Poniższa fotografia przedstawia projekt Przykład 6-metrowy nastoletnia pokój w jasnych kolorach.

nastolatek pokój w neutralnym zakresie
Wykończenia i materiały

Tapety winylowe są praktyczne i mogą być myte, ale jeszcze miejsce na powierzchni 6 metrów kwadratowych. m nie będą pasować. Rzeczywiście, w tak małym pomieszczeniu i bez „nie oddycha” ścian często duszno.
Dla młodszych dziewcząt powinien wybrać tapetę w groch, kwiatów, motyli, ptaków lub wróżki. W pokoju chłopca byłoby właściwe dinozaury, samochody, statki i samoloty. Uniwersalne drukuje – tartan komórek i Vichy, a Chevron paskiem, kropki i diament (na zdjęciu).

Tapety w diament we wnętrzu 6-metrowych Bajkowe
[Projekt wąskiej dzieci 50 zdjęć i 7 Rozwiązania]
Zaprojektować wąskie dzieci 50 zdjęć i 7 decyzji
Uważamy, że poprzez układ graficzny wąskiego, wydłużonego małego lub długim pokoju dziecięcego z 7 przyjęć i 50 zdjęć wnętrz.

Tapety w diament we wnętrzu 6-metrowych Bajkowe

Kolejna wskazówka przy wyborze tapety – dać pierwszeństwo powłok z drobnym i jasnym wzorem. Duże wydruki są wizualnie zmniejszyć mała sypialnia. Jednakże, w celu wykonania niniejszej rekomendacji, nie jest konieczne, aby podświetlić ścianę akcent.
Podłogi dla każdego dziecka jest dobór naturalny, a dla 6-metr jest szczególnie ważne. Najlepszym rozwiązaniem – korka lub drewna. Materiały te nie tylko są przyjemne w dotyku, nie śliskie, ciepłe i piękne, ale też nie przyciąga kurzu.
Idealny sufitu za pokój 6 metrów kwadratowych dzieci. metrów – blanszowane / lub barwione odcinek bez dodatków. Bale dekoracyjne, profile, skomplikowanych wzorów wyrównane przeciążać przestrzeń, w rzeczywistości, naszym głównym zadaniem – aby uniknąć poczucie bałaganu.

meble

Meble w pokoju z 6 metrów kwadratowych. Liczniki muszą być zwarte, lekkie i funkcjonalne, jak to możliwe.