Obszar Style powszechnie nazywa się zjawisko

Obszar Style powszechnie nazywa się zjawisko, które objawia się fragmentaryczne, że nie obejmuje wszystkich dziedzin życia ludzkiego. Na przykład, nie romantyzm wyrażona w formach i ornamentami, a rozmieszczenie poszczególnych elementów. To samo można powiedzieć o neogotyckiej architektury, neoklasycyzmu.
dityachi-mebli
W praktyce jest to niemożliwe i niepraktyczne przywrócić historyczny styl w całości. Mądrzejszy kolej stylizacji, to uwolnić kreatywność w podstawowych elementów i technik artystycznych z przeszłości, aby stworzyć nowoczesne i nowe wnętrze.

Egipska, etruskiej, Bizantyjski styl jest zdecydowanie związane z historyczne, archeologiczne, nawet. Ale w przeciwieństwie do baroku i klasycyzmu istniały w „jednym kraju”, a ponadto nie pokazują go do dnia dzisiejszego malowanie wnętrza w całości. Dobrze, „muzeum” styl gry nazywany jest rekonstrukcją.

Dość często uciekają się nowoczesne projektantom łączenie w jednym wnętrzu różnych stylów, tworząc tzw eklektyczne wnętrza. Eklektyczna pojawiły się pod koniec XIX wieku. To poddaje entuzjastyczne uznanie, prześladowanych. Wszystko to skończyło się w połowie XX wieku, kiedy to eklektyzm był podstawą wielkim stylu intelektualnego – postmodernizm. W projekcie artystycznym nowoczesnym wnętrzu wielkiego wpływu, oprócz stylu, zapewnia nawet modę.

Styl oparty na obiektywnych praw sztuki, określa charakter wnętrza. Moda jako zjawisko oparte na rządach smaku, szybko i krótko odnosi się do kultury popularnej dyktuje wnętrza czysto zewnętrznych, które odzwierciedlają subiektywne nastawienie do niej projektant, właściciel domu, kawiarni, kupujący, itp

Styl i Moda, tworzy wnętrze. Czasami mody wyprzedza stylu, całkowicie ignorując cokolwiek to było obiektywne prawa budowlanego sztuki wnętrza. W rezultacie stworzyć wnętrza lub bardzo „racjonalne”, „trudne”, „czysty” charakterystyczny, na przykład w budynkach biurowych, niektóre prywatne obiekty, lub bardzo aktywna na emocjonalnego oddziaływania na widza, jak i wewnętrznych przestrzeni kawiarni, barów, dyskoteki itp Z wszystkimi zaletami są często różnią negatywny skrajny – jednostronną decyzję.