Porady Twojego dziecka pokój ze względu na wiek

Porady Twojego dziecka pokój ze względu na wiek
Prywatny pokój uczy dziecko być niezależny. Dziecko czuje, że jest osobą, i jest odpowiedzialny za jej własnym terytorium. Wnętrze lokalu musi brać pod uwagę, ile lat ma Twoje dziecko.
Zalecenia wieku o rejestrację wzoru:

Do 3 lat. Meble w tym pomieszczeniu jest przeznaczony bardziej dla wygody rodziców. Dla dziecka w tym wieku co najważniejsze prawidłowy schemat kolorów: delikatne pastelowe kolory z jasnym akcesoriów. Gęste i kurtyny świetlne zostaną zabezpieczone przed bezpośrednim działaniem światła w pomieszczeniu. Należy również zadbać o matę ciepła pełzać;
g131_0_ua

Od 3 do 7 lat. Jest to wiek poznania świata i rozwoju wyobraźni. W związku z tym, że pokój powinien być pełne ciekawych obrazów na ścianach (tapety, szablon) oraz wszelkiego rodzaju akcesoria dla dzieci. To z pewnością będzie wyposażona w twórczy obszar, w którym dziecko będzie grać i rysować. Niektórzy rodzice wyposażyć ścianę jako płótna do rysowania. Najlepszym meble dla dziecka takiego wieku – transformator lub modułowe. Nie wolno nam zapominać o bezpieczeństwie dla zabawy terenowe – wszystkie kąty mebli powinny być zaokrąglone;

dizajn-detskoy-komnaty

Od 7 do 13 lat. Pokój dziecięcy staje się miejscem do nauki i rozwoju ucznia. Teraz najważniejsze – dobrze oświetlone biurko, wygodne krzesło i odpowiednie oświetlenie. Dobrze, jeśli na pulpicie zostanie umieszczony w pobliżu okna, a po raz wieczorem będzie on wyposażony w lampę o regulowanej nodze.

dizajn-detskoy-komnaty

Bez względu na to, ile lat ma Twoje dziecko, można zrobić ciekawy pokój w nadziei, że będzie rósł od malucha do nastolatka. Oznacza to, że trzeba, aby uniknąć problemów typowego dziecka w projektowaniu tapety, na przykład samochody obrazu dla chłopca lub różowe króliczki dla dziewcząt. Możliwe jest zarządzanie zabawek, gier i chodników zasłony dla dzieci.

Meble do 12 metrów kwadratowych dla dzieci. m

Prawidłowe rozmieszczenie mebli i innych przedmiotów – to połowa sukcesu projektu. Należy wziąć pod uwagę, światło odbite od okna. Najbardziej wygodne rozwiązanie dla umieszczenia łóżka – obok okna, równolegle do strumienia światła.

Do pomieszczenia, w którym znajduje się łącznie 12 metrów kwadratowych. metrów potrzebują funkcjonalne meble z oryginalnym wzornictwem. Obecność drugiego poziomu jest obowiązkowa – może to być albo łóżko piętrowe dla 2 dzieci i łóżko dla jednego dziecka. Ciekawe wzory mebli na zdjęciu pokazują, jak można zbudować praktyczną przestrzeń.