Prawdziwe będzie w domu odpierania eliminację z zaskakującą Wolfsburg

W ciągu ostatnich pięciu sezonach Ligi Mistrzów była pewność, że piłkarze Realu Madryt sięgnął do półfinału. Tym razem jednak będzie bardzo trudne zadanie, aby przedłużyć serię. W odwecie domu ćwierćfinał z Wolfsburga będzie nadrobić zaległości, ponieważ niedobory 0: 2nd Trener Zinedine Zidane, ale wierzy jego podopieczni będą obracać.

Jeszcze nieruchomości spadły we wszystkich ośmiu ostatnich przypadkach, w których stracili pojedynek otwarcia. Ostatnio dwukrotnie nagłówek zwrócił w 2002 roku, kiedy stracił w ćwierćfinale na Bayern Monachium 1: 2, ale udało się w domu 2: 0 i zaawansowanych. A następnie zdobył tytuł. Potem był Zidane jako zawodnik, teraz coś podobnego nadzieje na roli coachingu.

„Jestem pod dużo większą presją niż ja jako gracz. Ale mam dobre przeczucia.Kiedy sprawy idą źle, to często vybičuje niezwykłą wydajność. I wszyscy zdajemy sobie sprawę, że gramy wszystko „ powiedział Zidane. ” Mam specjalny skład i gracze wierzą „ powiedział.

Wolfsburg, jednak przybywa bardzo dobre położenie. w domu meczu opanowała obronne wielkie i przeciwnicy uruchomiony w jeden wielki przypadek, że Cristiano Ronaldo nie odwrócił. w uzupełnieniu do istniejącego siedem meczów w Lidze Mistrzów, on tylko raz udało się zdobyć. Jeśli dał również we wtorek Real będzie zdobył cztery razy.

„Nikt nie wierzył nam, ale teraz mamy szansę, aby wyeliminować Real. Musimy wykorzystać każdą okazję dać nam. Wiemy, że jest jeszcze trudne zadanie, musimy doprowadzić odważne i niezwykłą wydajność.Chcę tylko półfinale „ powiedział trener Wolfsburg Dieter Hecking

W drugim ćwierćfinale wtorek zadecyduje pomiędzy Manchesterem City i Paris Saint Germain, pierwszy mecz zakończył się remisem 2:. 2. Podczas tydzień temu był faworytem do postępu PSG po pierwszym meczu z tabel okazały. Paryż całość, ponieważ w domu nie mógł wykorzystać przewagę i wyrzucił szansę, natomiast Manchester ukarał ich produktywność i przyniósł w odwecie bardzo obiecujące wyniki.

” to dobry wynik, ale mimo wszystko jest otwarte.PSG jest bardzo silny zespół, więc po prostu kolejny dobry występ będziemy w stanie doprowadzić proces powiedział trener Manuel Pellegrini, który przed jego lato wyjazd może stać się pierwszym trenerem w historii, który doprowadzi miasto do półfinałów.

dla francuskiego mistrza musi pokazać w Manchesterze, aby wygrać, trener Laurent Blanc jest przekonany, że jeśli jego zespół unika błędów z pierwszego meczu, może być zarządzany. Zwłaszcza, gdy do domu Miasto stracił trzy z ostatnich sześciu konkurencyjnych meczów.

„Będzie to skomplikowane, ale z pewnością jest to możliwe. W domu mieliśmy silną przewagę nad nimi, ale popełniliśmy błędy. Nie możemy sobie na to pozwolić w odwecie. Wtedy mamy szansę „ powiedział Blanc. Nie będą karane wsparcie Luis David Blaise Matuidiho.