Producenci i ceny

Producenci i ceny

Prawdopodobnie co najmniej jeden model łóżku z mechanizmu wahadła ma każdy łóżeczka producenta. A cena, jak zwykle, ale jakość produkcji wpływa miejsce, popularne marki, a nawet margines danego sklepu.
lugansk-detskaya-mebel_-baggi-izvestnaya-v-pol_she-s-2005-go-274132b
Szopka Wahadło tańsze 4000r można znaleźć w producentów Niżnym Nowogrodzie. Szukaj bed-produkcyjna mayatnii pan Uren, Agate (g Shahunya), łóżeczko Genia (Niżny Nowogród).

W połowie rynku – znanych rosyjskich producentów. Na przykład, łóżeczko dziecięce z wahadłem „Mozhga” ( „Red Star”, pan Mozhga Udmurtia) będzie kosztować od 6000 do 25 000 rubli, Gandylyan (Stawropol) – od 6 do 15 tysięcy rubli ..

Opcja „elite” – łóżeczko z wahadłem włoskiej produkcji byłby wart nawet 22-28 tysięcy rubli więcej, angielskiej Giovanni od 6100 do kołyski-wahadła i 14000 Cot, francuski Anruan będzie kosztować 35 tysięcy rubli ..
Za i przeciw

Jeśli czytasz towarzyszące łóżeczka z recenzjami Pendulum i forach dyskusyjnych, istnieją dwie główne grupy przeciwników tych łóżek – tutaj zjednoczeni pogodzenia pozornie kategorię „użytkownicy”, to fani łóżko rodzinne i tych, którzy wierzą, że dziecko powinno być uczone samodzielnego zasypiania od pierwszych dni – bez choroby tam ruchu. „Pediatra Wszystkie Rosja” Komorowski ukraiński lekarz mówi również zdecydowanie przeciwko kołysanie dziecka, twierdząc, że niedojrzałe dziecko przedsionkowego systemu. Jak może zaszkodzić kołysanie dziecka, który jest prawie 10 miesięcy „kołysania” w brzuchu matki, nie jest jasne, ale kto w to uwierzyć – do wyboru rodziców. Głównym argumentem „za” – to proste łóżka i możliwość nie uśpić w ramionach – szczególnie cenne, gdy dziecko jest duże i ciężkie, a iść spać bez kołysania nie mogę.