Slovacko przyszedł w przypadku Melichárek milionów

Dušan Melichárek stracił stanowisko pierwszego bramkę Slovacko, a następnie udać się do Brna, ale nie przed doświadczony bramkarz poszedł do chorwackiego Inter Zapresic. Zespół z Węgier Hradiste powodu utraconego wynagrodzenia i uważa go z odtwarzacza i środek do oszustwa…

Doświadczony bramkarz w trakcie przygotowań do wiosennej części ubiegłego sezonu rannych, w jednej pozycji od tego momentu w Slovácku Milan chwycił Heča Melichárek i po prostu usiadł na ławce. Slovacko teraz 31letému opiekun zgłosiło się i pozwolił go do przedwczesnego rozwiązania umowy.

Melichárek udał się do Chorwacji, gdzie drugi podział wzmocnionej Inter Zapresic.Tu jednak ostatecznie będzie działać, ponieważ postaci ruchów do Brno kredytowych, które również eliminuje obowiązek Amunicja do zapłaty tabeli kompensacji. Slovacko takie zachowanie uważane oszustwo. „Od pierwszej chwili uważam, że to spisek. To nie przez Dusan oczekiwano” powiedział dyrektor Słowacja Vladimír Krejčí.

On doświadczony bramkarz, ale wstępne negocjacje i odrzuca twierdzenia, że ​​w Chorwacja opuścił z zamiarem, że pozostanie w drugiej jednostce podziału. „Byłem zdecydowany pozostać w Zapresic. Zgodziłem dobrym stanie,” powiedział Melichárek, który powiedział, że wrócił do Czech ze względów rodzinnych. „Odsetki w Brnie był długi czas, ale najpierw wolę granicą.Teraz jestem z powodu osobistych i rodzinnych powodów przyjemność zaoferować Brno znosił „ powiedział.

Kolejne bałagan cała sprawa następnie doprowadzono agentem gracza Mediolan Martinovic, który z kolei wpadł na zupełnie inny wyjaśnienia. < i> „W Zapresic przekazanie aktualnego lidera spadł do Turcji, Roman nie ma pewności, że łapanie” mówi Martinovic. „Nasze przepisy są jakoś ustawić. Nie mówię, że to jest dobre czy złe, to po prostu część życia piłkarskiego „ powiedział, że cała sprawa Brno dyrektor sportowy Zdeněk Kudela.

” Nasz właściciel chciał Dusan spotkać się mógł wyjechać za granicę. Zamiast tego, agent zawodnika opracował ruch, aby ją wykorzystać. Że miał lepszą Dusan z nami, aby zakończyć umowę, a następnie pozostawić „ powiedział Krejci.Według najnowszych informacji nie jest jeszcze Melichárkův następnie przenieść do Zapresic oficjalnie zarejestrowany, ale Slovacko on nie zrobi całe pliki sprawa. „Jako klub jesteśmy na szczycie rzeczy. Zastanawiam się tylko, czy ktoś taki, kto chce dostać odtwarzacz w ten sposób powinni grać ligę.” zakończone doświadczonego oficjalnego klubu Moraw.

Morawski strzelanina między dwoma klubami, ale najwyraźniej wciąż nie ma końca.Brno testuje napastnik Josefa Čtvrtníčka, który chociaż w Slovácku zakończył kontrakt, ale chciał gracze Zbrojovka najpierw uzyskać poprzez pożyczki sześć miesięcy. „Wartość arkusz tego transferu byłoby 800.000 koron, bo najpierw chciałem Čtvrtníček dostać za dodatkowe koszty utrzymania, ale jest Slovacko zapobiec,” Kudela wyjaśnione. „Chyba nie na tyle silny złośliwa” powiedział w końcu.