Stale rosnąca liczba młodzieży zarejestrowanych w Inspekcji Dzieci

Stale rosnąca liczba młodzieży zarejestrowanych w Inspekcji Dzieci. Na przykład w roku 1996 w Rosji, było około 0,4 miliona dolarów. Ludzi. W ostatnich latach znacznie wzrosła liczba skarg rodziców skonsultować psychologów. Są zainteresowani przyczyn zwiększonej agresywności lub odwrotnie, depresji dzieci. Oczywiście, to zależy od informacji, a tłem, który otacza dziecko. W ostatnich latach, typowe objawy depresji, zaburzeń układu nerwowego, stresu wszystkie wykryte w więcej dzieci. Na przykład, lekarz szef Vladimir regionalnym szpitalu psychiatrycznym №1 dr Aleksandra Bersenev, powiedział dziennikarzom teczki firmowe, że tylko jeden z obszaru Vladimir objawy ciężkiej depresji stwierdzono w 10,848 dzieci w wieku poniżej 14 lat. Coraz więcej nastolatków od 15 do 17 lat, którzy mają objawy zaburzeń psychicznych. W tym samym regionie Vladimir w 2000 roku zostały one znalezione w 3014, aw 2002 roku – od 3368 młodzieży [42]. Ale niepełne dane dotyczące neurologów materiały XIIsezda (które miały miejsce w połowie 90 hgodovXXv.): „W 8-12% wzrostem liczby zaburzeń neuropsychiatrycznych u dzieci i młodzieży; w dużych metropoliach, takich jak St. Petersburg, teczki firmowe tylko 7% dzieci nie potrzebują pomocy Mental … „[50].
f11bdf1-2
2.2.4. Zagrożenia dla informacji-psychologiczne bezpieczeństwo dzieci
W ten sposób dzieci i dzieciństwa w ogóle, Rosja stała się ważnym tematem bezpieczeństwa, aby upewnić się, że w nowoczesnych warunkach jest bardzo trudne ze względu na zagrożenia dla bezpieczeństwa jest znacznie więcej niż dziesięć lat temu.
Bezpieczeństwo informacji od osoby, można zdefiniować jako stan ochrony jego podstawowych interesów, które odpowiadają konstytucyjnych praw i wolności. Wśród podstawowych konstytucyjnych praw dziecka jest obecne prawo do otrzymania wysokiej jakości edukacji, której celem jest tworzenie kultury informacji, prawo do bezpieczeństwa osobistego, prawo do zwiększenia jakości i standardu życia, prawo do rozwoju fizycznego, duchowego i intelektualnego oraz prawo do ochrony przed zagrożeniami wpływów informacji Mentalność [72].