Szarapowa Simon: Więcej ludzi patrzy na mnie tak jak ty

„Jestem pewien, że moje utwory więcej osób niż Simon. My kobiety od dawna walczyli o to, aby być dotacja równa. To była długa walka i jeden naprawdę nie obsługują, ale udało nam się to i że jesteśmy dumni.” mówi rosyjska tenisistka Maria Šarapová.Simon: Tenisiści powinni dostać więcej imię Ethe

Dvadsaťsedemročný Gilles Simon jest jednak przekonany, że ludzie zasługują na więcej pieniędzy. „Mówimy o równości, ale myślę, że w sporcie nie ma.”

„Tenis jest jedynym sportem, w którym mamy parzystości dotacji finansowych, choć męski tenis jest znacznie bardziej atrakcyjny,” powiedział Simon, który nie zgadza się z turnieju i kobiet wspólnym mężczyzn w tym samym czasie i miejscu.

„Nie mam nic przeciwko tym turnieju, ale myślę, że ludzie są daleko od kobiet.Na przykład, w turnieju w Rzymie jest kobieta, za końcowe 20 widzów, „oburzeniem wyraził swoje uczucia Gilles Simon, który uważa, że ​​męscy gracze mają więcej zwolenników wniosku, ale są one jednak walka o tym mówić głośno.

Belg Xavier Malisse po zwycięstwie czwartkowej nad Simonem w drugiej rundzie Wimbledonu przyznał, że argumenty francuskiego tenisisty zgadza.

„mam podobny pogląd jak on, ale nie chciałbym się do tego zabrać.Cieszę się, że stara się Szymonowi „, powiedział Malisse.

szwajcarski tenisista Roger Federer problemu nie wydał swoją pozycję, ale ma nadzieję, że debata na tym samym poziomie dopłat do turnieju Grand Slam nie osłoni występy tenisistów na trzecim Grand Slam sezonu.

„mam nadzieję, że ten problem podczas Wimbledonu jeszcze bardziej powiększony. Nie robić nic z nim. Chodzi o to, w co wierzysz. W skrócie, jest to niekończąca się debata „powiedział Federer, obecny świat numer trzy.

” opozycji „do Simon stojaki oprócz Sharapova i Francúzova Krajanka Marion Bartoliová lub serbskiego Ana Ivanovičová, zgodnie z którym kobiety zasługują na swoje pieniądze.

„zwycięstwo musimy zrobić to samo, co mężczyźni. Inwestujemy w taki sam sposób, jak robią.wymagania fizyczne, szkolenia i inwestycje – to wszystko jedno. Ani męski tenis we wczesnych rundach przyciąga tak wielu widzów, „ona Bartoli.” Zawsze rozmawialiśmy o tym. Myślę, że zasługują na każdy grosz się zarobić „, powiedział były numer jeden światowego Ivanovic.