Wyciąłem giganta mówi bokser PAL. Tworzą dostrojony otoczony kobietami

Kolejny mecz z brytyjską gwiazdą, kolejna okazja, aby wykroić miejsce w słońcu. Bokser Andrzej Palau w sobotę 12 kwietnia starcia w Esbjerg, Dania z gigantycznego Davida Price’a. Najlepszy czeski heavyweight dostrojony postać otoczona kobiet – trener fitness, dziewczyna i córki. Wynik mówi się, że doskonałe warunki, z którymi chce się skupić uprzywilejowanych przeciwnika.

Ondřej Pála (33 zwycięstw, 4 straty) to bokser, który jest zainteresowanie zagranicznych.Po koniec ubiegłego roku pokazały przystojnego pojedynku z kontrowersyjnym Brytyjczyk Dereck Chisora, który przedwcześnie stracony i ze względu na nieczuły werdykt sędzia był oferowany zderzenie ośmiu kółkach z David Price (16 zwycięstw, 2 straty).

Więcej niż dwa metry kolos (203 cm), którego patronem jest były mistrz wagi ciężkiej Lennox Lewis chce oskalpować Czech ma nadzieję wrócić do najlepszych na świecie.


Stamtąd, cena spadła w ubiegłym roku dwa razy po nieoczekiwanie ulegli techniczny KO Amerykański weteran Tony Thompson. Przede wszystkim dlatego, że zebrane po udarach zdradzić psychiki.

„Teraz to jest moja szansa.Nie jestem faworytem, ​​ale to, że jest, to może zaskoczyć, „Pala podejrzewa, który udał się do Danii Esbjerg do piątku. „Jego menedżerowie prawdopodobnie wybrał mnie być dla mnie miły rozboxoval. Widzieli walkę Chisora ​​gdzie nie był dobrze przygotowany fizycznie. Ale teraz jest inaczej. Rozumiem, że ja zdecydowanie niedoceniane. „

Czechy basher pewni vydařenému dzięki zgrupowaniu. W pomogła mu oprócz trenera Jurija Krivoručka i trener fitness i były bokser Arleta Krausová.Aktualny członek waga stodoła Medea jest więc 103 kg.

„Straciłem kilka kilogramów, pracuję od ciężkości udaru i prędkości, jestem mobilny i może pomieścić meczu w tempie”, mówi 30-letni pochodzący z Pragi, którzy przed sześć miesięcy temu, córka Alice, która jest podniesiona ze swoją dziewczyną Helen. W tym czasie, bo chciał być z bliskimi. „Jestem przygotowany Arleta super-diety dziewczyną i lubię jedzenie gotowane. Nadal jestem w nim przed oczami trochę, człowiek strasznie uspokajająco. Testosteron ale nadal jestem ładna. Wierzę, że przyczyną dostać. „

Brytyjski ulubiony w chłodzie na pewno nie. Po porażek z Thompsonem zmieniane dwa razy menedżerów i trenerów.Serwery zagraniczne w wątpliwość jego przydatność, a także podkreślić, że trwa wielki cios w podbródek. Im dłużej trwa gra, tym większa korzyść powinna mieć czeskie boksera. Pomimo faktu, że jest to 13 cm mniej.

To ma chudy, zweryfikowany podczas sparing podczas testowania formularz do dwóch metrów, przyjaciół i top Europejskiej Alexandru Ustinovovi Białorusi.

„muszę wyjść, przypomina mi wyjechać za granicę, aby wygrać. Ale nie jest stres.Każdy spodziewa się stracić, więc moim celem jest zrobić piękny show, bili go, a tym samym zapewnić kolejny wielki mecz „mówi Pal.

Tematy: sport, boks, ondřej pála