Załamanie Brucknera i koniec pewnej ery. Awaria Turcja doświadczyła trzech Czechów

z Francji | Dla pamiętnego zwycięstwa po stronie tureckiej, która upamiętnia za każdym razem one kolidować z Republiki Czeskiej. Odwrotnie, dla Czechów w kategoriach wielkiej traumy, bo kierownictwo strata dvougólového a kolejna porażka nie tylko wysłał reprezentacji EURO 2008 w domu, ale również podzielił graczy i zarządzania. Obecny czeski oddział trzech graczy, którzy doświadczyli ogromne rozczarowanie na boisku powiększonej Tomáš Sivok, który interweniował w grze.

historia jest dobrze znana. Czesi w spływu prowadził po celów Jana Kollera i Jaroslava Plašila 62 minut. 2: 0 i wygrywając mecz otwarcia całej Szwajcarii im wystarczająco bezpieczny dla procedury

Ale po 75 minutach, a zmniejszyła się Arda Turan dwie minuty przed upływem czasu normalnego zaatakował Turków po prawej stronie.Późniejsza krzyż Wyeliminowany w rękach Genewa deszczowy wieczór Petru Čechovi użytkownika. Bezpośrednio u stóp Nihat přibíhajícího Kahvecího. Osiadł do pustej bramki, a mniej niż dwie minuty później ukończył zwrot.

To oznaczało tylko jedno. – koniec grupy, kończąc erę trenera Karla Brücknera

Trzech graczy z obecnego składu żyli go bezpośrednio na polu – Strzelcem bramki Jaroslav Plašil, już elitarna bramkarz Chelsea Petr Čech i Michal Kadlec dziecko, nadal pracuje w Sparta Praga. Kadrowe należała do Tomas Sivok dzisiejszym wsparcia obronną, ale nie uderzył w grze.

Kadlec, który w lecie po turnieju przeniósł się do Bundesligi Leverkusen, była kolejność siódmego reprezentatywnej początku.. I można mieć pewność, że gra nadal nie zapomniał

Obrońca lewą nogą a następnie po 80 minutach zastąpiono Jaroslava Plašila. „I przyszedł tam jako młody dzieciak, tylko poleciał do meczu i było 2: 2nd Następnie mamy do 2: 3 miejsce Dla mnie był to pierwszy rozpocząć dużym turnieju, ale niestety wróciliśmy do domu, „wrócił osiem lat temu.

gorzka porażka i koniec jeszcze sequel po mistrzostwach. Vlastimil Košťál, który w tym czasie pełnił funkcję kierownika reprezentacji, w wywiadzie dla dziennika Sport zaczął bramkarz Cech. „Dla mnie piłka na linii przed wypadnięciem z dłoni…Nastąpiła zasadnicza jednostka bramkarz błąd i musi jasno powiedzieć, że klęska Turcji pod względem jego wycięcie, „powiedział wtedy.

Reakcja nie trzeba było długo czekać. „Zawsze myślałem, że piłka nożna to gra zespołowa, w której obaj gracze trzymać razem zespół produkcyjny, ale także wszyscy inni, którzy dbają o zespole lub mają mniejszą lub większą odpowiedzialność za jego organizację.Wszystkie są jeszcze w tej chwili w tej samej łodzi, która kieruje się walczyć o zwycięstwo „, napisał Petr Čech w swoim sprawozdaniu, a na koniec do Košťála za słowa zażartował, dodając, że buck-passing menedżer zachowanie może być jeden z powodów, następnie patrząc bardzo skomplikowany następca Karla Brücknera.

Petr Čech przyjmuje już pamięta nieszczęśliwego zakończenia gry łatwe. „Wygrałem kolację, w samochodzie (w drodze na konferencję prasową, ed., Samochód). I poinformował, że kwestia ta spada,” uśmiechnął się na spotkaniu w poniedziałek z mediami.

Dziś wieczorem oba zespoły spotkają się ponownie , Po ośmiu latach, to będzie znowu procedura z Mistrzostw Europy. „To nie może się zemścić. Minęło osiem lat.Odwet jest bardziej meczu w Pradze, gdzie jesteśmy z nimi, przegrane 0: 2 w ostatniej kwalifikacjach. Z oddziału osiem lat temu teraz gra w Turcji może pięć graczy, którzy byli aktywni w dawnej nároďáku. Powyższe nie ma zastosowania do jutrzejszego meczu „, powiedział Čech.

mecz z Turcją śledzić od 21:00 do iSport.cz online, w ożywionej dyskusji w grze będą oceniane w redakcji Sportu Martin Hašek i Ladislav Vízek.